Тумба під умивальник AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38
Фото 8 |
AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38 61 см76 см |
|
Ящики з антиковзким покриттям. Ящики повного відкривання із системою Soft Close. Фурнітура Hettich.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38
Усі ціни 9 →Тумба с раковиной подвесная AM.PM GEM S, 60 см, M91-FHX0602-WC0602WG38 192 | 15 662 грн. |
Тумбочка із умивальником у ванну AM.PM GEM S 61x58x42см підвісна білий M91 | 15 662 грн. |
Тумба з раковиною, 60 см AM.PM M91-FHX0602-WC0602WG38 GEM S | 11 747 грн. |
AM.PM AM.PM GEM S M91-FHX0602-WC0602WG38 | 15 662 грн. |
Тумба з раковиною AM.PM GEM S / підвісна / 60см (M91-FHX0602-WC0602WG38) | 15 663 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38
Ціни на AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38 |
---|---|---|---|---|
AM-PM Gem S 60 M91-FHX0602-WC0602WG38 | від 11 747 грн. | 9 пропозицій | ||
AM-PM Gem S 75 M91-FHX0752-WC0752WG38 | від 17 669 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →