Тумба під умивальник Moydodyr Trend 100-A 00-00004175
Фото 6 |
Moydodyr Trend 100-A 00-00004175 80 см100 см |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Trend 100-A 00-00004175
Усі ціни 9 →Тумба підвісна Мойдодир Тренд 100-А 00-00004175 з умивальником SU-100 | 19 508 грн. |
Moidodir TREND-100-А (SU-100) | 15 840 грн. |
Moidodir TREND-100-А (SU-100) | 15 552 грн. |
Trend 100-A підвісна тумба у ванну з Creavit умивальником SU-100 | 19 508 грн. |
Тумба Trend 100-A с умывальником Su-100 белая подвесная mdd-00-00004175 | 19 508 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Moydodyr Trend 100-A 00-00004175
Ціни на Moydodyr Trend 100-A 00-00004175 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Trend 80-A 00-00004174 | від 12 205 грн. | 8 пропозицій | ||
Moydodyr Trend 100-A 00-00004175 | від 15 552 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →