Водяне охолодження ARCTIC Liquid Freezer III 240 (ACFRE00134A)
Відео 1Фото 16 |
ARCTIC Liquid Freezer III 240
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Liquid Freezer III 240
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC Liquid Freezer III 240
Усі ціни 16 →Arctic Liquid Freezer III 240 (ACFRE00134A) Black ACFRE00134A | 3 299 грн. |
Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 Black (ACFRE001 | 3 199 грн. |
Система жидкостного охлаждения Arctic Liquid Freezer iii 240, Black (acfre | 3 346 грн. |
Система охлаждения для компьютерного процессора ACFRE00134A ARCTIC | 2 647 грн. |
Arctic Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III - 240 Black | 3 259 грн. |
ще 11 пропозицій
Незнаю чого але оберти помпи не 2800 а 4200 за замовчуванням і шумна більш-менш тихо на 2000 обертів помпи і мініму обеотів вентелів не 200 а 300 . Ефективна. Ціна. Добре що можна регулювати оберти помпи бо як би не було такої можливості те же шум. Ноктуа d15 тихіша і не сильно програє у нагруці 2-4 градуси. Хто хоче ідеальної тиші це повітря і ноктуа. Олег Виздрик: користуюся ARCTIC Liquid Freezer III 280 менше місяця
так всегда и было... 240 - 280 мм радиаторы по производительности чуть лучше топ воздуха...
+++
Об`єктивна причина вашої покупки такого "малюка" може бути одна - топова повітряна вежа не влазить у ваш корпус. Якщо корпус дозволяє, і хочеться суттєво нижчу температуру відносно повітряної вежі - то це водянка 360-420мм.Та якщо корпус маленький і його заміна є неможливою -тоді так, покупка є виправданою. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації ARCTIC Liquid Freezer III 240
Ціни на ARCTIC Liquid Freezer III 240 |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer III 240 | від 2 647 грн. | 16 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 | від 3 219 грн. | 12 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 | від 3 885 грн. | 11 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 | від 3 988 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →