Процесор Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700K OEM (CM8068403874212)
Відео 16Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700K OEM |
|
8 ядер без підтримки багатопотоковості (HyperThreading). Базова тактова частота 3.6 ГГц, підвищена частота 4.9 ГГц. Кеш третього рівня 12 МБ.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
1 3 2 4 |
Купував за 300 доларів характеристика пк i7 9700k скальп. Материнка asus rog maximus X hero wifi ac. 480 від кінгстон. Повітря be quiet dark rock pro 4. дуже прохолодний проц та я знаю що це скальп але млинець проц в повні можна брати Я школяр якому 10 років ну я серзно і різання фігня та й без гіпертрейдингу життя біда Max Bet: користуюся Intel i7-9700K BOX кілька місяців |
Показано 1 з 10 відгуків
ще 9 відгуків
Илья
25 вересня 2021, 10:05
Как и где смотреть чипсет? #
подбираю материнку под этот проц и не понимаю какой чипсет там установлен
anonim
1 червня 2021, 21:18
Вопрос #
. Подойдёт ли процессор i7 8700k к материнской плате Asrock z390 steel legend.
2.модойдет ли материнская плата Asrock z390 stel legend к корпусу matrexx 70.
3. Подойдёт кулер deepcool assassin 3 к процессору i7 8700k и корпусу matrexx 70 и самой материнской плате Asrock z390 steel legend.
4. Будет ли нормально охлаждать процесор i7 8700k deepcool assassin 3.
Напишите лучшие варианты процев для
сокета 1152 v2 выбрать не могу i7 8700k очень слабый а боюсь i7 9700k deepcool assasin 3 не охл
Напишите лучшие варианты процев для
сокета 1152 v2 выбрать не могу i7 8700k очень слабый а боюсь i7 9700k deepcool assasin 3 не охл
Иван
23 лютого 2020, 17:27
Можно ли поставить с ним оперативную память 4000mhz #
Скажите,пожалуйста,можно ли с ним поставить с i7 9700k оперативку на 4000mhz
Показано 3 із 19 запитань
ще 15 запитань
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 BOX | від 19 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM | від 7 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700F OEM | від 6 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700K OEM | від 8 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →