Процесор Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K OEM (CM8068403874404)
Відео 8Фото 4 |
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K OEM |
|
6 обчислювальних ядер і 6 потокових інструкцій. Базова робоча частота 3.7 ГГц, а частота в режимі TurboBoost 4.6 ГГц. 9 МБ кешу третього рівня.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
0 3 2 15 |
Для фулів хд + 1660ти хороша збірка рекомендую Холодний, не дорогий Не знайшов користуюся Intel i5-9400F BOX менше місяця |
Гарний процесор для ігор за власну ціну
. Це чум чум 7600к за ціною і продуктивністю Дешевий
Багато ядер Норм потоків Гарантія 3 роки Немає користуюся Intel i5-9400F BOX менше місяця |
Відмінний відсоток за свої гроші. У моїй збірці почувається чудово))
Процесор Intel Core i5-9600KF, Box (BX80684I59600KF) Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 2060 Gaming OC Pro, 6Gb (GV-N2060GAMINGOC PRO-6GD) Материнська плата Asus TUF Z390-Plus Gaming (TUF Z390-PLUS GAMING) Оперативна пам'ять G.Skill DDR4 3200Mhz 16Gb (2x8Gb) Trident Z RGB (F4-3200C16D-16GTZR) Блок живлення CoolerMaster 750W, MWE Gold (MPY-7501-AFAAG-EU) Накопичувач SSD Samsung 860 Evo-Series, 250Gb (MZ-76E250BW) Жорсткий диск Western Digital Caviar Blue WD10EZEX, 1Tb (WD10EZEX) Кулер для процесора Deepcool GAMMAXX 400 Кулер для корпусу Arctic BioniX F140 White (ACFAN00096A) Корпус DeepCool Macube 310P, Black (Macube 310P BK) Норм ціна, якщо брати без вбудованого відеоядра (KF)
Продуктивність хороша навіть без розгону. аналогічний AMD буде трохи дешевше, хоча і переваг теж менше буде Иван: користуюся Intel i5-9600KF BOX кілька місяців |
Показано 3 з 20 відгуків
ще 10 відгуків
20 серпня 2020, 19:24
В чем отличие меджу 9600k и 9600kf #
Говорят, процессоры с буквой K подлежат разгону, а проц с буквами KF можно ли разогнать? И почему 9600k значительно дороже, чем 9600kf?
1 квітня 2020, 19:14
5600kf какое дешовое охлаждение взять? или боксовую достаточно? #
Илья
16 березня 2020, 16:43
Подходит под материнскую плату ASRock H370M Pro4 #
Я собираю пк для програмирования и гейминга.
Показано 3 із 93 запитань
ще 15 запитань
Модификації Intel Core i5 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 BOX | від 4 630 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400 OEM | від 4 299 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F BOX | від 3 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9400F OEM | від 3 360 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500 BOX | від 3 820 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500 OEM | від 4 180 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500F BOX | від 4 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9500F OEM | від 6 340 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 BOX | від 5 190 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600 OEM | від 5 280 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K BOX | від 5 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600KF OEM | від 6 911 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600K OEM | від 4 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Coffee Lake Refresh i5-9600T OEM | від 5 370 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →