Процесор Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX
Відео 17 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX
Усі ціни 52 →Процесор INTEL Core i7-11700KF (3.6GHz, 16MB, LGA1200) BOX BX8070811700KF | 11 212 грн. |
Intel Core i7-11700KF (BX8070811700KF) Ua | 9 392 грн. |
Intel Core i7-11700KF (BX8070811700KF) Ua | 9 312 грн. |
Процесор Intel Core i7-11700KF (BX8070811700KF) Core i7-11700KF (BX8070811 | 11 292 грн. |
Процессор Intel Core i7 (lga1200) i7-11700KF, Box, 8x3.6 GHz (Turbo Boost | 11 306 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 0 0 5 |
проц офігеннний, користуюсь у парі з rtx 3080 ti і 32 gb оперативної пам'яті багато ядер, дуже швидкий ні kryvchukan: користуюся Intel i7-11700F BOX кілька місяців |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
11 червня 2022, 12:34
Хорошо ли будет работать #
Хорошо ли будет работать 11700 вместе с rtx 3070 ti в qhd?
23 травня 2022, 14:21
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно #
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно купляти блок живелення з додатковим живеленням 8+4 pin ?
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Модификації Intel Core i7 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | від 9 539 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | від 10 538 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | від 12 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F OEM | від 8 756 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | від 10 041 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | від 9 089 грн. | 53 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | від 9 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | від 10 589 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | від 19 960 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →