Литий диск ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET45 DIA70,1
Відео 1Фото 3 | від 7 746 до 10 024 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації ANZIO Split 62
Характеристики
ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Split 8x18/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
Anzio Split R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 polar silver | 9 467 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Racing Black SPL80845B84 | 8 341 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Silver | 8 077 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 Racing Black | 10 024 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Silver SPL80845B81 | 7 746 грн. |
Anzio Split R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Racing Black | 8 703 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x114,3 ET45 DIA70,1 (polar silver) (1001059863) | 8 387 грн. |
Диски Anzio Split 8x18 5x114,3 ET45 DIA70,1 (racing black) (1001116930) | 8 677 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі