ДБЖ APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK 3000 ВА
Фото 7 |
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK 3000 ВА
Усі ціни 19 →APC Easy UPS SRV RM 3000VA 230V ,with RailKit | 74 950 грн. |
Apc Easy-UPS On-Line Srv 3000 (SRV3KRIRK) | 72 247 грн. |
Apc Easy-UPS On-Line Srv 3000 (SRV3KRIRK) | 71 516 грн. |
Источник бесперебойного питания APC SRV3KRIRK | 76 730 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC SRV3KRIRK | 75 954 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK
Ціни на APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK 1000 ВА | від 28 606 грн. | 10 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 2000VA SRV2KRIRK 2000 ВА | від 49 401 грн. | 14 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK 3000 ВА | від 71 516 грн. | 19 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 5000VA SRV5KRIRK 5000 ВА | від 129 874 грн. | 9 пропозицій |