ДБЖ APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK 1000 ВА
Фото 7 |
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK 1000 ВА
Усі ціни 15 →Джерело безперебiйного живлення 0.8kW/1kVA, On-Line, Smart Slot, RM 2U APC | 28 417 грн. |
Apc Easy Ups Srv Rm 1000VA 230V (SRV1KRIRK) | 37 368 грн. |
Apc Easy Ups Srv Rm 1000VA 230V (SRV1KRIRK) | 28 535 грн. |
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS SRV RM 1000VA 230V, with Rai | 30 316 грн. |
ИБП APC Easy UPS SRV RM 1000VA 230V, with RailKit SRV1KRIRK | 27 640 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK
Ціни на APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS SRV 1000VA SRV1KRIRK 1000 ВА | від 27 640 грн. | 15 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 2000VA SRV2KRIRK 2000 ВА | від 48 188 грн. | 13 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 3000VA SRV3KRIRK 3000 ВА | від 71 339 грн. | 18 пропозицій | ||
APC Easy-UPS SRV 5000VA SRV5KRIRK 5000 ВА | від 125 334 грн. | 9 пропозицій |