Ноутбук Apple MacBook Pro 16 2023 [Z1740017X]
Відео 3Фото 14 | від 159 960 до 182 989 грн. Порівняти ціни 7 →2023 рікProавтономний+Ultra HD (4K)miniLED120 ГцUSB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитків Дисплей:16.2 ", 3456x2234 Процесор:Apple M2 Max, 3.68 ГГц Відеокарта:M2 Max 30-Core ОЗП:64 ГБ Накопичувач:SSD, 1024 ГБ ОС:MacOS Вага ноутбука:2.15 кг |
Модифікації Apple MacBook Pro 16 2023 70
Характеристики
Apple MacBook Pro 16 2023 [Z1740017X] |
|
miniLED дисплей із частотою оновлення 120 Гц,
оновлений процесор M2,
медіапроцесор H.264, HEVC, ProRes та ProRes RAW з апаратним прискоренням,
система із шести динаміків Hi-Fi рівня.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В комплекте: кабель USB‑C/MagSafe 3 для зарядки (2 м), адаптер питания USB-C мощностью 140 Вт.
Де купити Apple MacBook Pro 16 2023 [Z1740017X]
Сортувати
Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (Z1740017X) Z1740017X | 161 389 грн. |
Apple Macbook Pro 16” 2023 M2 Max 12-Core CPU | 64Gb | 1Tb | 30-Core GPU | | 159 960 грн. |
Apple MacBook Pro 16" M2 Max 1TB Space Gray Custom (Z1740017X) 2023 | 172 670 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Space Gray 2023 (Z1740017X) MacBook Pro 16 Sp | 182 989 грн. |
Apple MacBook Pro 16" M2 Max 1TB Space Gray Custom (Z1740017X) 2023 | 170 501 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16'' M2 Max 64GB/1TB Space Gray 2023 (Z1740017X) | 172 039 грн. |
Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M2 Max 30GPU 64/1 TB Space Gray (Z1740017X) Z | 174 300 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо