Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 110 LW 100x100 кутова
AquaStream Comfort 110 LW 100x100 кутова |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Comfort 110 LW 100x100 кутова
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 110 LW 100x100x220 akvas-Comf 18296 | 28 500 грн. |
Гидромассажный бокс AquaStream Comfort 110 LW 100x100x220 19794-31 | 28 500 грн. |
Гідромасажний бокс AquaStream Comfort 110 LW 100x100x220 akvas-Comf 18296 | 28 500 грн. |
Гідромасажний бокс AQUASTREAM Comfort 110 LW душевий бокс | 30 000 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Comfort 110 LW:
- Колір профілю — сатин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →