Душова кабіна AquaStream Simple 80x80
Фото 7 |
AquaStream Simple 88 SLM 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Simple 80x80
Душова кабіна AquaStream Simple 88 SLM 80х80х194 akvas-18674 | 7 520 грн. |
Душевая кабина AquaStream Simple 88 SLM 80х80х194 akvas-18674 | 7 520 грн. |
Душова кабіна AquaStream Simple 88 SLM 80х80х194 akvas-18674 | 7 520 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Simple 88 SLM з піддоном | 7 520 грн. |
Модификації AquaStream Simple
Ціни на AquaStream Simple |
---|---|---|---|---|
AquaStream Simple 80x80 | від 7 520 грн. | 4 пропозиції | ||
AquaStream Simple 90x90 | від 8 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →