Водяне охолодження ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White (ACFRE00150A)
Відео 1Фото 26 |
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
240 мм 120 мм, білий240 мм 120 мм, чорний280 мм 140 мм, білий280 мм 140 мм, чорний360 мм 120 мм, білий360 мм 120 мм, чорний420 мм 140 мм, білий420 мм 140 мм, чорний
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2000 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Liquid Freezer III 240 A-RGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
Усі ціни 13 →Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB (ACFRE00150A) White ACFRE00150A | 3 499 грн. |
Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB White (AC | 3 445 грн. |
Система жидкостного охлаждения Arctic Liquid Freezer iii 240 a-rgb, White | 3 709 грн. |
Водяное охлаждение Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB White (ACFRE00150A) | 3 357 грн. |
Система охлаждения для компьютерного процессора ACFRE00150A ARCTIC | 3 383 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White
Ціни на ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB White | від 3 203 грн. | 13 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 240 A-RGB | від 3 276 грн. | 15 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB White | від 3 675 грн. | 15 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 280 A-RGB | від 3 255 грн. | 16 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB White | від 4 424 грн. | 9 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB | від 4 382 грн. | 10 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB White | від 4 675 грн. | 9 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer III 420 A-RGB | від 4 132 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →