Кухонний ніж Ardesto Black Mars AR2013SA
Ardesto Black Mars AR2013SA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars AR2013SA
Усі ціни 20 →ARDESTO Black Mars пластик, нержавеющая сталь (AR2013SA) | 109 грн. |
ARDESTO Black Mars пластик, нержавеющая сталь (AR2013SA) | 109 грн. |
Нож для сыра Ardesto Black Mars, пластик , нержавеющая сталь AR2013SA | 109 грн. |
Ніж для сиру Ardesto Black Mars пластик, нержавіюча сталь (AR2013SA) AR201 | 109 грн. |
Ardesto AR2013SA | 109 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →