Каструля Ardesto Black Mars AR0715G
Ardesto Black Mars AR0715G 1.5 л2 л |
|
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars AR0715G
Усі ціни 14 →Кастрюля Ardesto Black Mars боросилікатне скло, 1.5 л (AR0715G) | 449 грн. |
Каструля ARDESTO Black Mars, 1500 мл, боросилікатне скло (AR0715G) | 449 грн. |
Кастрюля Ardesto Black Mars, 1500 мл, боросиликатное стекло AR0715G | 449 грн. |
Каструля Ardesto Black Mars боросилікатне скло 1500 мл (AR0715G) AR0715G | 449 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Ardesto Black Mars AR0715G
Ціни на Ardesto Black Mars AR0715G |
---|---|---|---|---|
Ardesto Black Mars AR0715G | від 393 грн. | 14 пропозицій | ||
Ardesto Black Mars AR0720G | від 504 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →