Кухонний ніж Ardesto Black Mars AR2014SK
Фото 3 |
Ardesto Black Mars AR2014SK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars AR2014SK
Усі ціни 14 →ARDESTO Black Mars 33 см (AR2014SK) | 190 грн. |
ARDESTO Black Mars 33 см (AR2014SK) | 190 грн. |
Кухонный нож поварской Ardesto Black Mars, 33 см,черный AR2014SK | 255 грн. |
Кухонний ніж кухарський Ardesto Black Mars 33 см (AR2014SK) AR2014SK | 190 грн. |
Ardesto Black Mars 33 см (AR2014SK) BlackMars33см(AR2014SK) | 189 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →