Кухонний ніж Ardesto Fresh AR2124CB
Фото 7 |
Ardesto Fresh AR2124CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Fresh AR2124CB
Ніж керамічний слайсерний Ardesto Fresh 24.5 см чорний (AR2124CB) AR2124CB | 289 грн. |
Ніж слайсерний Ardesto Fresh Black AR2124CB (12.5см) | 333 грн. |
Ніж слайсерний Fresh 12.5 см чорний Ardesto AR2124CB | 289 грн. |
Ніж слайсерний Ardesto Fresh AR-2124-CB 12.5 см чорний | 289 грн. |
Ніж керамічний слайсерний Ardesto Fresh 24.5 см AR2124CB | 265 грн. |
Модификації Ardesto Fresh AR2124CB
Ціни на Ardesto Fresh AR2124CB |
---|---|---|---|---|
Ardesto Fresh AR2124CS | від 266 грн. | 19 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2124CW | від 269 грн. | 24 пропозиції | ||
Ardesto Fresh AR2124CT | від 213 грн. | 18 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2124CZ | від 213 грн. | 17 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2124CG | від 238 грн. | 8 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2124CB | від 265 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →