Кухонний ніж Ardesto Fresh AR2120CB
Фото 7 |
Ardesto Fresh AR2120CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Fresh AR2120CB
Усі ціни 7 →ARDESTO Fresh 20.5 см чорний (AR2120CB) | 209 грн. |
ARDESTO Fresh 20.5 см чорний (AR2120CB) | 209 грн. |
Ніж керамічний універсальний Ardesto Fresh 20.5 см чорний (AR2120CB) AR212 | 209 грн. |
Ardesto Fresh 20.5 см Black (AR2120CB) Fresh20.5смBlack(AR2120CB) | 209 грн. |
Ніж універсальний Ardesto Fresh Black AR2120CB (9.7см) | 241 грн. |
Ніж універсальний Fresh 9.7 см чорний Ardesto AR2120CB | 209 грн. |
Ніж керамічний універсальний Ardesto Fresh 20.5 см AR2120CB | 204 грн. |
Модификації Ardesto Fresh AR2120CB
Ціни на Ardesto Fresh AR2120CB |
---|---|---|---|---|
Ardesto Fresh AR2120CS | від 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Ardesto Fresh AR2120CT | від 198 грн. | 17 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2120CZ | від 195 грн. | 11 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2120CW | від 197 грн. | 19 пропозицій | ||
Ardesto Fresh AR2120CG | від 241 грн. | 1 пропозиція | ||
Ardesto Fresh AR2120CB | від 204 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →