Кухонний ніж BergHOFF Leo Spirit 3950336
BergHOFF Leo Spirit 3950336 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Spirit 3950336
Нож для хлеба Berghoff Spirit 20 см 3950336 | 339 грн. |
Ніж хлібний BergHOFF Spirit 20 см (3950336) | 339 грн. |
Ніж для хліба BergHOFF Leo Spirit 20см 3950336 | 339 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →