Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet AR1906PS
Фото 5 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1906PS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1906PS
Усі ціни 39 →Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet Varese, 3 предмета (AR1906PS) | 1 865 грн. |
ARDESTO GEMINI GOURMET VARESE AR1906PS | 1 755 грн. |
Набор посуды Ardesto Gemini Gourmet 6 пр. (AR1906PS) | 2 434 грн. |
Набір посуду Ardesto Gemini Gourmet 6 пр. (AR1906PS) | 1 603 грн. |
ARDESTO GEMINI GOURMET VARESE AR1906PS | 1 746 грн. |
ще 20 пропозицій
Комплектація:
- Ківш 16 см, об'єм 1.8 л
- Каструля 18 см, обсяг 2.5 л
- Каструля 20 см, об'єм 3.4 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →