Набір посуду Ardesto Gemini Bari AR1908GSS
Фото 9 |
Ardesto Gemini Bari AR1908GSS |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Bari AR1908GSS
Усі ціни 45 →Набір посуду Ardesto Gemini Bari, 4 предмети (AR1908GSS) | 2 119 грн. |
ARDESTO GEMINI BARI AR1908GSS | 2 334 грн. |
Ardesto Gemini 8 предметів (AR1908GSS) | 2 992 грн. |
Ardesto Gemini 8 предметов (AR1908GSS) | 2 992 грн. |
ARDESTO GEMINI BARI AR1908GSS | 2 322 грн. |
ще 20 пропозицій
Комплектация:
- Ковш с крышкой 16 см, 1.6 л
- Кастрюля с крышкой 18 см, 2.5 л
- Кастрюля с крышкой 20 см, 3.6 л
- Кастрюля с крышкой 22 см, 4.7 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →