Сковорідка Ardesto Gemini Molise AR1928GLG 28 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Molise AR1928GLG |
|
Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Molise AR1928GLG 28 см
Усі ціни 39 →Ardesto Gemini Molise 28 см (AR1928GLG) | 849 грн. |
Ardesto Gemini Molise 28 см (AR1928GLG) | 849 грн. |
Сковорода 28 см Ardesto Gemini AR1928GLG | 605 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Molise 28 см серый алюминий AR1928GLG | 804 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Molise 28 см Grey (AR1928GLG) AR1928GLG | 601 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Molise AR1928GLG
Ціни на Ardesto Gemini Molise AR1928GLG |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Molise AR1922GLG 22 см | від 395 грн. | 24 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Molise AR1924GLG 24 см | від 494 грн. | 56 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Molise AR1926GLG 26 см | від 550 грн. | 49 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Molise AR1928GLG 28 см | від 599 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →