Сковорідка Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP 28 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP 28 см
Усі ціни 30 →Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см чорна (AR1928CGP) | 309 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP) | 493 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP) | 309 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Gourmet Portofino 28 см (AR1928CGP) | 519 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1924CGP 24 см | від 249 грн. | 29 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1926CGP 26 см | від 279 грн. | 36 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet Portofino AR1928CGP 28 см | від 309 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →