Сковорідка Ardesto Black Mars Orion AR0726BO 26 см
Фото 5 |
Ardesto Black Mars Orion AR0726BO |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Black Mars Orion AR0726BO 26 см
Усі ціни 38 →Сковорода Ardesto Black Mars Orion, 26 см (AR0726BO) | 739 грн. |
Ardesto Black Mars Orion 26 см (AR0726BO) | 731 грн. |
ARDESTO Black Mars 26 см, черный (AR0726BO) | 769 грн. |
Сковорода 26 см Ardesto Black Mars AR0726BO | 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Black Mars Orion AR0726BO
Ціни на Ardesto Black Mars Orion AR0726BO |
---|---|---|---|---|
Ardesto Black Mars Orion AR0722BO 22 см | від 557 грн. | 29 пропозицій | ||
Ardesto Black Mars Orion AR0724BO 24 см | від 655 грн. | 43 пропозиції | ||
Ardesto Black Mars Orion AR0726BO 26 см | від 643 грн. | 40 пропозицій | ||
Ardesto Black Mars Orion AR0728BO 28 см | від 771 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →