Літня шина Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W 245/30 R20 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W
Усі ціни 12 →Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W XL | 3 045 грн. |
Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W XL FR | 3 308 грн. |
Arivo Ultra ARZ5 (245/30R20 95W) | 2 970 грн. |
Arivo Ultra ARZ 5 245/30 R20 95W XL 134522 | 3 180 грн. |
Arivo Ultra ARZ 5 245/30 R20 95W | 2 947 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W
Ціни на Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W |
---|---|---|---|---|
Arivo Ultra ARZ5 245/30 R20 95W | від 2 946 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →