Відеокарта Arktek GeForce GTX 1660 Ti AKN1660TID6S6GH1
Фото 8 |
Arktek GeForce GTX 1660 Ti AKN1660TID6S6GH1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Купити Arktek GeForce GTX 1660 Ti AKN1660TID6S6GH1
Усі ціни 15 →Відеокарта Arktek GeForce Gtx 1660 Ti Dual 6GB (AKN1660TiD6S6GH1) | 8 816 грн. |
Видеокарта Arktek GeForce Gtx 1660 Ti Dual 6GB (AKN1660TiD6S6GH1) | 8 732 грн. |
Відеокарта ARKTEK GeForce GTX 1660 Ti 6GB (AKN1660TID6S6GH1) | 8 779 грн. |
Відеокарта Arktek GeForce GTX 1660 Ti 6GB (AKN1660TID6S6GH1) GeForce GTX 1 | 9 838 грн. |
Видеокарта ARKTEK GeForce GTX 1660 Ti 6GB (AKN1660TID6S6GH1) AKN1660TiD6S6 | 8 496 грн. |
Шана і повага
Arktek Matrix GTX 1660 Ti — донині актуальна відеокарта, причому як для ігор, так і для відеомонтажу. На відмінність від RTX-моделей GeForce, не підтримує трасування променів. Але корисність цієї технології в іграх досі сумнівна. Картинка стає лише трішки реалістичнішою, а частота кадрів просідає майже вдвічі.
Відкриті стандарти
А ось відсутність пропрієтарної технології розумного масштабування NVIDIA DLSS з лишком компенсується Open Source аналогом — FidelityFX Super Resolution. Головними конкурентами GTX 1660 Ti виступають RTX 3050 і RX 6500 XT. Більш свіжа модель GeForce поки що в дефіциті. Тоді як Radeon оснащена меншим об'ємом пам'яті і, що найгірше, не вміє прискорювати відеомонтаж.
Прогресивний видеоенкодер
Мабуть, саме GTX 1660 Ti можна зараз назвати мінімально рекомендованою відеокартою для професійного 4K-відеомонтажу. Рішення NVIDIA в цілому працюють стабільніше, ніж AMD, в популярних програмах Adobe Premier, Sony Vegas і DaVinci Resolve. А GTX 1660 Ti оснащена відеоенкодером NVENC 6-покоління, який істотно швидший 5-покоління в GTX 1650. Втім, для напівпрофесійного 1080p-монтажу вистачить навіть удвічі дешевшої GTX 1050 Ti з NVENC 4th Gen.
Не гаряча штучка
Що ж до модифікації Arktek Matrix, то це добротно скроєне двовентиляторне рішення. Радіатор має дві теплові трубки (для 120-ватної GTX 1660 Ti більш ніж достатньо) і контактує з чипами пам'яті і мосфетами живлення. Також присутній металевий бекплейт, який додатково охолоджує і захищає від перегину друкованої плати.