Відеокарта Arktek GeForce GT 710 AKN710D3S2GL1
Фото 4 |
Arktek GeForce GT 710 AKN710D3S2GL1 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arktek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arktek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arktek GeForce GT 710 AKN710D3S2GL1
Усі ціни 6 →Відеокарта Arktek GeForce Gt 710 2GB (AKN710D3S2GL1) | 1 698 грн. |
Видеокарта Arktek GeForce Gt 710 2GB (AKN710D3S2GL1) | 1 682 грн. |
ВИДЕОКАРТА ARKTEK GT710 2GB DDR3 Low Profile Single Fan 64 Bit AKN710D3S2G | 1 668 грн. |
ARKTEK GT710 2GB DDR3 Low Profile Single Fan AKN710D3S2GL1 | 1 799 грн. |
Arktek GT710 2GB DDR3 Low Profile Single Fan 64 Bit AKN710D3S2GL1 GT7102GB | 1 739 грн. |
Відеокарта Arktek PCI-Ex GeForce GT 710 Low Profile 2GB DDR3 (64bit) (954/ | 1 739 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →