Унітаз ArtCeram Civitas CIV001
Фото 8 |
ArtCeram Civitas CIV001 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ArtCeram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ArtCeram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ArtCeram Civitas CIV001
Усі ціни 6 →Підвісний унітаз Artceram Civitas, white glossy (CIV001 01; 00) CIV001 01; | 14 772 грн. |
Підвісний унітаз Artceram Civitas, black glossy (CIV001 03; 00) CIV001 03; | 22 251 грн. |
Підвісний унітаз Artceram Civitas, green acquarello (CIV001 35; 00) CIV001 | 22 251 грн. |
Підвісний унітаз Artceram Civitas, grey acquarello (CIV001 34; 00) CIV001 | 22 251 грн. |
Підвісний унітаз Artceram Civitas, blue acquarello (CIV001 32; 00) CIV001 | 22 251 грн. |
Підвісний унітаз Artceram Civitas, pink acquarello (CIV001 33; 00) CIV001 | 22 251 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →