Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.003.00.1
Фото 2 |
Geberit Duofix 111.003.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.003.00.1
Усі ціни 10 →Duofix монтажний елемент з вбудованим бачком "Omega" 12см 111.003.00.1 | 11 500 грн. |
Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Omega H82 111.003.00.1 | 13 560 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix Omega для підвісного унітазу (111.003.00 | 14 739 грн. |
Інсталяція для унітазу GEBERIT DUOFIX OMEGA (111.003.00.1) | 14 739 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix Omega 12 см для підвісного унітазу, 82 с | 14 002 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →