Плита ELEYUS Next 6003 H4 WH білий
Фото 14 |
ELEYUS Next 6003 H4 WH білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Next 6003 H4 WH білий
Усі ціни 15 →Плита електрична Eleyus NEXT 6003 H4 WH | 11 459 грн. |
Плита электрическая Eleyus Next 6003 H4 Wh | 11 153 грн. |
Електрична плита ELEYUS NEXT 6003 H4 WH | 11 459 грн. |
Плита Eleyus NEXT 6003 H4 WH | 11 459 грн. |
Печь Элеюс NEXT 6003 H4 WH | 11 203 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →