Неттоп Artline Business B10 B10v14Win
від 12 719 до 13 399 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Celeron, J4005, 2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 600 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B10 7
Характеристики
Artline Business B10 B10v14Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B10 B10v14Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v14Win) B10v14Win | 12 780 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v14Win) | 12 780 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v14Win | 12 839 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B10 Windows 11 Pro (B10v14Win | 12 719 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B10 Windows 11 Pro (B10v14Win) B10v14Win | 12 780 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо