Неттоп Artline Business B14 B14v18
від 10 532 до 14 299 грн. Порівняти ціни 23 →Проц:Celeron, N5105, 2 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:240 ГБ |
Модифікації Artline Business B14 11
Характеристики
Artline Business B14 B14v18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B14 B14v18
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B14 (B14v18) B14v18 | 10 584 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B14 (B14v18) | 10 584 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B14 (B14v18+B24F75-VA) | 13 704 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B14 (B14v18+B24F75-VA) | 13 576 грн. |
Комп`ютер ARTLINE Business B14 Windows 11 Pro (B14v18) B14v18 | 10 584 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо