Персональний комп'ютер Artline Business B19 B19v04
Фото 9 | від 21 496 до 23 976 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 13400, 1.8 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:240 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B19 12
Характеристики
Artline Business B19 B19v04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B19 B19v04
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B19 (B19v04) B19v04 | 21 600 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 (B19v04) | 21 600 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B19 (B19v04) | 21 698 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B19 (B19v04) | 21 496 грн. |
Неттоп ARTLINE Business B19 (B19v04) B19v04 | 21 600 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо