Персональний комп'ютер Artline Business B38 B38v07Win
Фото 17 | від 21 031 до 23 453 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 5600G, 3.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 7 Накопичувач:240 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline Business B38 12
Характеристики
Artline Business B38 B38v07Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B38 B38v07Win
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B38v07Win | 21 129 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B38 (B38v07Win) | 21 129 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B38 (B38v07Win) | 21 031 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B38 (B38v07Win) | 21 230 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B38 (B38v07Win) B38v07Win | 21 129 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо