Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF N007O7010SFFPUAUBU
Відео 1Фото 4 | від 34 505 до 51 661 грн. Порівняти ціни 9 → |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 SFF 4
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N007O7010SFFPUAUBU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 SFF N007O7010SFFPUAUBU
Сортувати
Компьютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) | 35 322 грн. |
Компьютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus/i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) N007O7 | 34 505 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) N007 | 35 422 грн. |
Dell Optiplex 7010 SFF Plus i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) n007o7010sffpuau | 36 872 грн. |
Dell Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) | 35 422 грн. |
Dell Optiplex 7010 SFF Plus N007O7010SFFPUAUBU — Десктоп Intel Core i5-135 | 35 378 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) | 35 422 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) | 39 529 грн. |
Комп'ютер Dell Optiplex 7010 SFF Plus / i5-13500 (N007O7010SFFPUAUBU) | 51 661 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо