Персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 W53v15
Фото 27 | від 48 186 до 48 216 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Ryzen 5, 7600X, 4.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro T1000, 4 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W53 8
Характеристики
Artline WorkStation W53 W53v15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W53 W53v15
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53v15 | 48 216 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v15) | 48 216 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W53 (W53v15) W53v15 | 48 216 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W53 (W53v15) W53v15 | 48 216 грн. |
Графічна станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v15) | 48 216 грн. |
Artline W53v15 | 48 216 грн. |
Графічна станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v15) W53v15 | 48 186 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53v15 | 48 216 грн. |
Закрити
Рекомендуємо