Персональний комп'ютер Artline WorkStation W98 W98v45
Фото 37 | від 74 048 до 83 370 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 9, 5950X, 3.4 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W98 18
Характеристики
Artline WorkStation W98 W98v45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W98 W98v45
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W98v45 | 75 108 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W98 (W98v45) | 75 108 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W98 (W98v45) | 74 754 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W98 (W98v45) | 74 048 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W98 (W98v45) W98v45 | 75 108 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо