Персональний комп'ютер Artline WorkStation W96 W96v17
Фото 21 | від 71 225 до 72 246 грн. Порівняти ціни 11 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільнийпотужний ПК12 ядердискретнаWi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRHDMI 2 штUSB C gen1USB C gen2USB C gen2x2 Проц:Core i7, 12700KF, 3.6 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060 Ti, 8 ГБ Накопичувач:2048 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W96 4
Характеристики
Artline WorkStation W96 W96v17 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W96 W96v17
Колір:
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W96v17 | 72 246 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W96 (W96v17) | 72 246 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W96 (W96v17) | 71 225 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W96 (W96v17) | 71 903 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W96 (W96v17) W96v17 | 72 246 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо