Персональний комп'ютер Artline WorkStation W99 W99v38Win
Фото 18 | від 179 762 до 204 855 грн. Порівняти ціни 13 →2022 рікWorkStation (для роботи)настільний16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)Wi-FiBluetoothпідтримка VRUSB C gen1USB C gen2Windows 11 Проц:Core i9, 12900KF, 2.4 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A5000, 24 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W99 22
Характеристики
Artline WorkStation W99 W99v38Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W99 W99v38Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W99v38Win | 184 554 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W99 (W99v38Win) | 184 554 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W99 (W99v38Win) | 181 490 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W99 (W99v38Win) | 179 762 грн. |
Рабочая станция ARTLINE WorkStation W99 (W99v38Win) W99v38Win | 184 554 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо