Персональний комп'ютер Artline WorkStation W79 W79v03Win
Фото 28 | від 164 854 до 171 108 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Ryzen 9, 5950X, 3.4 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro RTX A5000, 24 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Pro |
Модифікації Artline WorkStation W79 36
Характеристики
Artline WorkStation W79 W79v03Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W79 W79v03Win
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W79v03Win | 171 108 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W79 (W79v03Win) | 171 108 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v03Win) | 166 455 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W79 (W79v03Win) | 168 056 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W79 (W79v03Win) W79v03Win | 171 108 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо