Персональний комп'ютер Artline WorkStation W99 W99v52
Фото 18 | від 165 169 до 169 149 грн. Порівняти ціни 10 →2023 рікWorkStation (для роботи)настільний16 ядердискретнаWi-FiBluetoothзвук 7.1підтримка VRUSB C gen1USB C gen2USB C gen2x2 Проц:Core i7, 13700KF, 2.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:Quadro RTX A5000, 24 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W99 22
Характеристики
Artline WorkStation W99 W99v52 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W99 W99v52
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W99v52 | 169 149 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W99 (W99v52) | 169 149 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W99 (W99v52) | 165 169 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W99 (W99v52) | 166 757 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W99 (W99v52) W99v52 | 169 149 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо