Моноблок Asus M3702WFAK M3702WFAK-WA0340 (90PT03M1-M00AP0)
Фото 7 | від 34 699 до 38 849 грн. Порівняти ціни 23 →Проц:Ryzen 5, 7520U, 2.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon 610M Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Asus M3702WFAK 1
Характеристики
Asus M3702WFAK M3702WFAK-WA0340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus M3702WFAK M3702WFAK-WA0340
Колір:
Сортувати
Моноблок Asus M3702WFAK-WA0340 (90PT03M1-M00AP0) Ua | 36 100 грн. |
Моноблок Asus M3702WFAK-WA0340 (90PT03M1-M00AP0) Ua | 36 099 грн. |
Моноблок 27" ASUS M3702WFAK-WA0340 (90PT03M1-M00AP0) | 35 864 грн. |
Моноблок ASUS M3702WFAK-WA0340 (90PT03M1-M00AP0) 90PT03M1-M00AP0 | 34 699 грн. |
Моноблок ASUS M3702WFAK-WA0340 27" FHD AG, AMD R5-7520U, 16GB, F1TB, UMA, | 38 849 грн. |
ще пропозиції 18 → |
Закрити
Рекомендуємо