Неттоп Asus Mini PC PN42 PN42-BBN200MV (90MR00X2-M00020)
Відео 2Фото 4 | від 11 899 до 15 995 грн. Порівняти ціни 29 →Проц:Pentium, N200, 1 ГГц ОЗП:купується окремо Відео:UHD Graphics 750 ОС:без ОС |
Модифікації Asus Mini PC PN42 1
Характеристики
Asus Mini PC PN42 PN42-BBN200MV |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus Mini PC PN42 PN42-BBN200MV
Колір:
Сортувати
Неттоп ASUS PN42-BBN200MV MFF (90MR00X2-M00020) | 12 151 грн. |
ПК Неттоп asus pn42-bbn200mv mff, Intel n200, 2*so-dimm, sata+m.2ssd, uma, | 13 572 грн. |
Неттоп ASUS PN42-BBN200MV MFF (90MR00X2-M00020) | 12 151 грн. |
Неттоп ASUS PN42-BBN200MV MFF (90MR00X2-M00020) 90MR00X2-M00020 | 12 089 грн. |
Неттоп ASUS PN42-BBN200MV MFF, Intel N200, 2*SO-DIMM, SATA+M.2SSD, UMA, Wi | 12 817 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо