Монітор Asus MB16AMT 15.6 " сірий
Відео 6Фото 12 |
Asus MB16AMT 15.6 " сірий
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Автономна робота від акумулятора становить 4 години.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus MB16AMT 15.6 " сірий
Усі ціни 59 →Asus 15.6" ZenScreen MB16AMT (90LM04S0-B01170) Black 90LM04S0-B01170 | 19 185 грн. |
Монітор 16" Asus MB16AMT Black | 18 999 грн. |
ASUS ZenScreen Touch MB16AMT (90LM04S0-B01170) | 20 099 грн. |
Монитор Asus 15.6" MB16AMT (90LM04S0-B01170) 90LM04S0-B01170 | 19 425 грн. |
Монітор 15.6" Asus MB16AMT Full HD IPS 60 Гц new | 12 539 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості монітора Asus MB16AMT:
- Вбудований акумулятор ємністю 7800 мАгод