Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Asus

Комп'ютерне крісло Asus ROG Chariot X Core Wide

Фото - Комп'ютерне крісло Asus ROG Chariot X Core Wide
Фото 12
Asus ROG Chariot X Core Wide
Колір
Призначеннягеймерське
Макс. вага користувача136 кг
Розміри і вага
Вага25 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмMultiBlock
Підголовник
Підлокітники
Підтримка попереку
Знімні подушки
Регулювання
Висота підголівника
Нахил спинки155°
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Нахил усього крісла
Підлокітники
Регулювання4D
за висотою (вгору / вниз)
поворот (праворуч / ліворуч)
за довжиною (вперед / назад)
за шириною (праворуч / ліворуч)
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Офіційний сайтrog.asus.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Маркування виробника
90GC01N0-MSG040

90GC01N0-MSG050

90GC01N0-MSG060

На задній частині спинки крісла є тканинний ремінець із застібкою-липучкою, на який можна повісити аксесуари (вагою до 2 кг).

Професійне геймерське крісло з продуманими функціональними рішеннями та просунутою ергономікою. Модель була представлена на ринку відомим виробником ігрового обладнання компанією Asus у 2024 році в рамках лінійки ROG. Відмінною особливістю моделі став тканинний ремінець на задній частині спинки з застібкою-липучкою, здатний витримати до 2 кг — зручне рішення для розміщення навушників, геймпаду або інших аксесуарів під рукою.

Механізм MultiBlock забезпечує широкі можливості настройки: нахил спинки до 155°, регулювання жорсткості гойдання та нахилу всього крісла для максимального комфорту під час тривалих ігрових сесій. Геймерське крісло Asus ROG Chariot X Core Wide оснащене просунутими 4D-підлокітниками з регулюванням в усіх напрямках, що дозволяє ідеально налаштувати підтримку рук для будь-якого стилю гри. Вантажопідйомність 136 кг і солідна вага 25 кг гарантують стабільність конструкції. Обшивка з якісного шкірозамінника легко очищується і зберігає привабливий вигляд навіть при інтенсивному використанні.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.

Купити Asus ROG Chariot X Core Wide

Усі ціни 8 →

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core White (90GC01N0-MSG060)

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core White (90GC01N0-MSG060) поєднує геймерський дизайн і ергономіку: стале... щевий каркас та газовий підйомник 4-го класу забезпечують надійну основу, PU-оббивка легка в догляді й стійка до стирання, а широка сидушка і високе спинне опирання гарантують комфорт під час тривалих сесій. Модель оснащена підпорою для попереку з піни з пам'яттю форми та регульованим підголівником для зменшення навантаження на хребет, 4D-підлокітниками з налаштуванням висоти, кута і положення для оптимальної підтримки рук, а механізм нахилу спинки до 155° дозволяє змінювати положення для відпочинку. Параметри підходять для різних користувачів: висота сидіння 45–53 см, ширина 70 см, глибина 71 см, витримує навантаження до 136 кг; вага конструкції близько 25 кг. Білий колір і лаконічний вигляд впишуться в сучасний інтер'єр, а можливість тонкого налаштування робить крісло придатним як для інтенсивного геймінгу, так і для роботи.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
28 385 грн.

Крісло для геймерів Asus ROG Chariot X Core Grey (90GC01N0-MSG050)

КібернетикиЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
23 999 грн.

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core (Wide) Black (90GC01N0-MSG040)

Маркетплейс: Rozetka.ua  GadgetLand З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
30 617 грн.

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core White (90GC01N0-MSG060)

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
28 391 грн.

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core (Wide) Black (90GC01N0-MSG040)

Комп'ютерне крісло для геймера Asus ROG Chariot X Core (Wide) Black — це універсальне та ергономічне геймерське крісло, розра... щеховане на користувачів із максимальною вагою до 136 кг і зростом до 190 см. Виготовлене з високоякісних матеріалів, таких як шкіра та поліуретан, воно забезпечує комфорт та довговічність під час тривалих ігрових сесій. М'яке сидіння з регульованим висотою (8,5 см) і нахилом (від
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
28 694 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Asus ROG Chariot X Core Wide

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна