Ігровий смартфон Asus ROG Phone 6D 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 20Фото 9 |
Asus ROG Phone 6D 256 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 12 ГБ256 ГБ / 16 ГБ
2022 рікROGігровий165 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкаbypass chargeстереоUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Екран:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Dimensity 9000+
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, уповільнена зйомка
Акумулятор:6000 мАгод
Вага:239 г
Додатковий дисплей на задній кришці (2 дюйми). Два роз'єми USB C (другий знаходиться збоку, для аксесуарів). Стерео динаміки. Задня панель підсвічується.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus ROG Phone 6D 256 ГБ / 12 ГБ
Смартфон Asus ROG Phone 6D 12/256GB Space Gray | 24 852 грн. |
ASUS ROG Phone 6D 12/256GB Space GrayРоздільна здатність екрану: FullHD+(2340*10 Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 24 099 грн. |
ASUS ROG Phone 6D 12/256GB Space GrayРоздільна здатність екрану: FullHD+(2340*10 Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 23 599 грн. |
Смартфон Asus ROG Phone 6D 12/256GB Space Gray | 26 188 грн. | Продавець: igoods+ |
Смартфон ASUS ROG Phone 6D 12/256GB Space Gray | 25 499 грн. | Продавець: Beelife |
Серія Asus ROG (геймерські)
від 36 765 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 468 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 29 949 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 5 168 грн.
для стрімінгу, Full HD (1080p), фокусування автоматична, шумодав, нічна зйомка, кріплення на монітор
від 30 052 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 25 530 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 599 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 20 143 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 34 664 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, 5500 мАгод, 225 г
від 24 600 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 64 149 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, LTPO, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP58, зарядка: fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 39 999 грн.
флагман, ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP54, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 246 г
від 28 499 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9000+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 25 466 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 22 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 25 999 грн.
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 23 012 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 23 895 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 24 460 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 238 г
від 46 999 грн.
ігровий, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 512 ГБ, ОЗП 18 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
Відеоогляди
Asus ROG Phone 6D | Как помочь аккумулятору на Asus ROG Phone 6D работать дольше
9 серпня 2023223 перегляда
Asus ROG Phone 6D | Как ускорить работу Asus ROG Phone 6D - Оптимизация устройства Asus ROG Phone 6D
9 серпня 2023141 перегляд
Asus ROG Phone 6D | Как помочь устройству Asus ROG Phone 6D работать быстрее
9 серпня 20231 589 переглядів
Asus ROG Phone 6D | Топ фишек Asus ROG Phone 6D - Лучшие функции Asus ROG Phone 6D
9 серпня 20236 177 переглядів
ASUS ROG PHONE 6D ULTIMATE VS ASUS ROG PHONE 6 BATMAN FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
12 жовтня 2022204 перегляда
Xiaomi Redmi K60 Pro vs Asus ROG Phone 6D
24 січня 2023264 перегляда
Asus ROG Phone 6 Vs Asus ROG Phone 6D Vs Asus ROG Phone 6D Ultimate
19 вересня 202243 915 переглядів
Asus ROG Phone 7 Ultimate Vs Asus ROG Phone 6D Ultimate Vs Asus ROG Phone 5 Ultimate || Comparison |
3 липня 2023233 перегляда
How to Install Fortnite on ASUS ROG Phone 6D Ultimate?
25 травня 2023294 перегляда
The World’s Most Powerful Gaming Phone | ASUS ROG Phone 6D Ultimate #shorts
22 вересня 20221 627 переглядів
Asus ROG Phone 6D Ultimate Vs iPhone 14 Pro Max
19 вересня 20224 430 переглядів
Asus ROG Phone 6D vs Samsung Galaxy S22 Ultra
11 жовтня 2022656 переглядів
ROG Phone 6D Ultimate - Unboxing The Ultimate
18 листопада 20221 688 переглядів
ASUS ROG Phone 6D Genshin Impact Max Graphic Settings Test/Gameplay
21 жовтня 20224 837 переглядів
8K 4320p 24fps (main camera) - Asus ROG Phone 6D Ultimate
20 вересня 2022521 перегляд
ROG Phone 6D Ultimate | ZTE Nubia Z40S Pro | Asus | ZTE Nubia | Xee Tech | VS | Comparison
12 вересня 2022132 перегляда
ROG Phone 6D Ultimate VS Lenovo Legion Y70 | Asus | Lenovo | Xee Tech | VS | Comparison
3 вересня 2022217 переглядів
ROG Phone 6 Diablo | Najszybszy na świecie jest jeszcze szybszy?
26 грудня 20229 183 перегляда
NAJMOCNIEJSZY SMARTFON na ŚWIECIE ( ROG Phone 6D Ultimate )
7 листопада 20227 085 переглядів
Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition to piekielnie dobry telefon!
13 березня 202310 308 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus ROG Phone 6D
Ціни на Asus ROG Phone 6D |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 6D 256 ГБ / 12 ГБ | від 23 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Asus ROG Phone 6D 256 ГБ / 16 ГБ | від 28 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ігровий, гарний звук, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IPX4 (захист від бризок), зарядка: fast charge, bypass charge, 6000 мАгод, 239 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г