Смартфон Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
Відео 17Фото 15 |
Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
2023 рікZenfone (топ)камерафонхороша автономністьгарний звук144 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeбездротова зарядкаbypass chargeстереоHi-ResUFS 4.0Wi-Fi 7
Екран:5.9 ", 2400x1080 (20:9), 446 ppi, 144 Гц
Пам'ять:512 ГБ, ОЗП 16 ГБ
Процесор:Snapdragon 8 Gen 2
Камера:2 модулі, 50 МП, + 12 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4300 мАгод
Вага:172 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ
Усі ціни 43 →Смартфон ASUS Zenfone 10 16/512GB (Midnight Black) AI2302-16G512G-BKASUS Zenfone 10: флагман для повсякденного використанняСма Jabko.uaЗ нами 1 рік (Львів) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 32 000 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 10 16/512GB Midnight BlackДисплей: 5.92" Super AMOLED (1080x2400) / 445 ppi / Corning Gorilla Glass Victus / Процесор: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8... щеGen 2 (4 nm) Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) / Оперативна пам'ять: 16 ГБ / Вбудована пам'ять: 512 ГБ / Камера: подвійна 50 Mп + 13 Мп / LED flash, HDR, panorama / фронтальна 32 Мп / Комунікації: USB Type-C / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive / GPS (A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC) / NFC / Батарея: 4300 мАг / Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 29 899 грн. |
Asus Zenfone 10 16/512GB Starry Blue (Global Version) фр-070732Екран (5.92", Super AMOLED, 2400х1080) / Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (1 х 3.2 ГГц + 2 х 2.8 ГГц + 2 х 2.8 ГГц + 3 х 2.0 ГГц)... ще/ подвійна основна камера Мп / RAM 16 ГБ / 512 ГБ вбудованої пам'яті / 3G / LTE / 5G / GPS / підтримка 2х SIM-карток (Nano-SIM) / Android 13 / 4300 мА * год Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 31 888 грн. |
Смартфон Asus Zenfone 10 16/512GB Midnight BlackДисплей: 5.92" Super AMOLED (1080x2400) / 445 ppi / Corning Gorilla Glass Victus / Процессор: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8... щеGen 2 (4 nm) Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) / Оперативная память: 16 ГБ / Встроенная память: 512 ГБ / Камера: двойная 50 Mп + 13 Мп /LED flash, HDR, panorama / фронтальная 32 Мп / Коммуникации: USB Type-C / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / Bluetooth 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive / GPS (A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS, NavIC) / NFC / Батарея: 4300 мАч / ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 29 699 грн. |
Смартфон ASUS Zenfone 10 16/512GB Midnight Black5.9", 1080 x 2400 pixels, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 16 Gb, 512 Gb, 50 + 13 Mpx, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI,... щеNFC, 4300 mAh, чорний Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 32 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Asus Zenfone (топ)Порівняти в таблиці →
від 23 900 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 24 685 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 20 499 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 28 899 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 19 640 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 38 399 грн.
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 42 082 грн.
флагман, камерафон, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 5500 мАгод, 225 г
від 18 599 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
від 18 083 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, съемка 4K, висувна селфі-камера, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 230 г
від 27 240 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 38 092 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 10.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 865+ 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, висувна селфі-камера, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 230 г
від 29 549 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
від 30 887 грн.
камерафон, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 169 г
від 30 499 грн.
гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, зарядка: fast charge, 4000 мАгод, 169 г
Відеоогляди
ASUS Zenfone 10 Review: The Best Small Phone, Again
29 червня 202332 272 перегляда
Want a small phone? Get this. - ASUS Zenfone 10
30 червня 2023239 449 переглядів
The Smallest Phone I've Tried in 2023... (ASUS Zenfone 10)
3 липня 2023326 486 переглядів
Why Nobody Buys Small Phones!
29 червня 20233 042 590 переглядів
ASUS Zenfone 10 Review - Battery King
29 червня 2023773 795 переглядів
Asus Zenfone 10: What's new?
29 червня 202333 607 переглядів
Is the Zenfone 10 our New Favorite Small Phone?
12 липня 2023102 238 переглядів
Asus Zenfone 10: 5 best and 5 worst things
30 серпня 202353 744 перегляда
The Best Compact Phone? [ASUS ZenFone 10 Review 2023]
29 червня 202373 206 переглядів
Asus Zenfone 10 | Unboxing & Two Week Review
29 червня 2023219 866 переглядів
The Best No-Compromise Flagship India Deserves! *Asus Zenfone 10*
29 липня 2023690 152 перегляда
Всё под рукой | Обзор Zenfone 10
19 липня 202317 361 перегляд
Asus Zenfone 10 Unboxing!
29 червня 202362 173 перегляда
Is this the Google Pixel KILLER? - ASUS Zenfone 10
14 липня 202355 164 перегляда
ASUS Zenfone 10 Review - The BEST Small Phone?
29 червня 2023430 585 переглядів
Asus Zenfone 10 full review
30 червня 2023207 211 переглядів
Asus Zenfone 10 - One Month Later!
1 серпня 2023131 214 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Asus Zenfone 10
Ціни на Asus Zenfone 10 |
---|---|---|---|---|
Asus Zenfone 10 128 ГБ / 8 ГБ | від 24 685 грн. | 18 пропозицій | ||
Asus Zenfone 10 256 ГБ / 8 ГБ | від 23 900 грн. | 66 пропозицій | ||
Asus Zenfone 10 512 ГБ / 16 ГБ | від 28 899 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
камерафон, гарний звук, 5G, 5.9 ", 446 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4300 мАгод, 172 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г