Монітор Asus VY249HE 24 " чорний
Відео 5Фото 6 |
Asus VY249HE 24 " чорний
Діагональ:24 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus VY249HE 24 " чорний
Усі ціни 45 →Asus 23.8" VY249HE (90LM06A5-B02A70) Black 90LM06A5-B02A70 | 4 799 грн. |
Монітор 23.8" Asus VY249HE (90LM06A5-B02A70) | 5 088 грн. |
Монитор Asus 23.8" VY249HE D-Sub, HDMI, IPS, 75Hz, 1ms, FreeSync 90LM06A5- | 5 029 грн. |
Монітор 23.8" ASUS VY249HE (90LM06A0-B01H70) 90LM06A0-B01H70 | 4 989 грн. |
Монітор Asus VY249HE Black (90LM06A5-B02A70) | 5 035 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди