Бойлер Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi (851354)
Відео 1Фото 2 |
Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi
Усі ціни 9 →Atlantic Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW (1800W) 851353 | 12 899 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW (851353) | 12 300 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW (851353) | 12 899 грн. |
Водонагрівач Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW | 12 899 грн. |
Atlantic Steatite Genius WI-FI VM 100 D400S-3E-CW (1800W) | 12 899 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi
Ціни на Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi |
---|---|---|---|---|
Atlantic Genius Steatite 50 Wi-Fi | від 10 600 грн. | 10 пропозицій | ||
Atlantic Genius Steatite 80 Wi-Fi | від 11 000 грн. | 11 пропозицій | ||
Atlantic Genius Steatite 100 Wi-Fi | від 12 300 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →