Бойлер Atlantic HM 080 D400-1-M
Фото 11 |
Atlantic HM 080 D400-1-M |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlantic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlantic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlantic HM 080 D400-1-M
Усі ціни 42 →Atlantic Atlantic O'Pro Horizontal HM 80 D400-1-M 853042 | 6 769 грн. |
Atlantic HM 080 D400-1-M 853042 | 6 769 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Atlantic HM 080 D400-1-M | 6 300 грн. |
Atlantic Atlantic HM 080 D400-1-M | 6 769 грн. |
Водонагрівач Atlantic O'Pro Horizontal HM 080 D400-1-M (853042) | 6 769 грн. |
ще 20 пропозицій
Що сказати ? не минуло і півроку обидва тіна згоріли-ОБИДВА! Ось, власне, все про цю модель ... Та й бак 80 л. не відповідає дійсності, коли зливали виявилося 62л. Жодних Всі користуюся Atlantic HM 080 D400-1-M кілька місяців |
Вибирав саме горизонтальний бак, т.к. розміри для встановлення жорстко обмежені. Зверніть увагу! У характеристиках неправильно вказано розмір! Реальний розмір не 78,6 а 85,2 см! Цей розмір вказано і на упаковці (852 мм). У моєму випадку це було дуже критичним (зазор для бака був 85 см). Пощастило, що бак "вліз", але зазору між баком та стіною (з обох боків) взагалі не залишилося. Акуратне виконання, цікавий дизайн Тільки купив, інформації нема. щойно купив(ла) Atlantic HM 080 D400-1-M |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Atlantic HM 080 D400-1-M
Ціни на Atlantic HM 080 D400-1-M |
---|---|---|---|---|
Atlantic HM 050 D400-1-M | від 5 740 грн. | 37 пропозицій | ||
Atlantic HM 080 D400-1-M | від 6 200 грн. | 42 пропозиції | ||
Atlantic HM 100 D400-1-M | від 7 150 грн. | 42 пропозиції |
Рекомендуємо